Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe są znakomitym uzupełnieniem okularów. Są dyskretne, umożliwiają pełną swobodę ruchu i szerokie pole widzenia.

W Centrum Optyki i Soczewek Kontaktowych chętnie umożliwimy Państwu wypróbowanie soczewek, abyście mogli Państwo przekonać się o komforcie ich stosowania. Soczewki kontaktowe znajdują się bezpośrednio na rogówce oka, a więc wymagają fachowego dopasowania oraz  pakietu badań kontrolnych, gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa ich stosowania. więcej...

Chcesz widzieć ostro i nie nosić okularów - skorzystaj z profesjonalnego doboru SOCZEWEK KONTAKTOWYCH. Zapewnimy Ci dopasowanie soczewek, naukę zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek.

Jesteśmy wiodącym gabinetem kontaktologicznym w mieście. Nasz gabinet został wyróżniony eksperckim znakiem jakości Lider Kontaktologii 2017.

Korygujemy wszystkie typy wad wzroku: korekcja krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu, prezbiopii.

Oferujemy pełną gamę soczewek:

  • sferyczne do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności
  •  toryczne do korekcji astygmatyzm
  • progresywne
  • do zmiany koloru oczu
  • opatrunkowe
  • protetyczne z czarną źrenicą stosowane w celach kosmetycznych przy bielmie rogówki lub braku tęczówki.
więcej...


Nasi specjaliści zarekomendują Państwu soczewki dopasowane do potrzeb i stylu życia. Soczewki jednodniowe, 2-tygodniowe, miesięczne, roczne. Pracujemy na eksperckich produktach renomowanych firm tj. Alcon, Valeant, Cooper Vision EyeOxy, Zeiss, Menicon, Johnson & Johnson.więcej...


Do danego typu soczewek kontaktowych indywidualnie dopasowujemy odpowiedni płyn pielęgnujący.  Dobór płynu przez specjalistę w gabinecie jest niezmiernie istotny dla zdrowia oczu, komfortu i bezpieczeństwa stosowania soczewek. Oferujemy również preparaty nawilżające w postaci kropli do oczu.


Zapewniamy bezpłatne wizyty kontrolne osobom, które zdecydują się na dobór soczewek kontaktowych w naszym gabinecie, w pierwszym tygodniu od daty aplikacji oraz raz na pół roku po zakupie soczewek i płynów w naszym salonie lub sklepie internetowym.


Centrum Optyki i Soczewek Kontaktowych

Telefon: 55 232 33 66

ul. 12-go Lutego 21-23, Elbląg

Godziny otwarcia:
pon.-piąt. 10 - 18, sob. 10 - 14

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyróżnienia